• TECHKNOW
 • TECHKNOW

  Resize
  Dock/Undock
  NEW FAQ ADDED
  X

  Lider innowacji w obróbce metali

  Innowacje uczyniły firmę ISCAR wielkim przedsiębiorstwem w dziedzinie obróbki metali, jakim jest dzisiaj. Nie byłoby to jednak możliwe bez całkowitego zaangażowania w badania i rozwój, dlatego ISCAR przeznacza około 6% swoich zasobów na działalność badawczo-rozwojową. W firmie ISCAR kreatywność jest sposobem na życie.

  Każdy nowy produkt zaczyna się jako pomysł w głowie inżyniera. Obraz jest wprowadzany do programu CAD/CAM (computer aided design/ machining). Powstaje prototyp, który poddawany jest wyczerpującym analizom. Wielokrotne udoskonalanie, analizy i testy trwają do momentu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Dopiero po tej obszernej sekwencji rozwoju i testowania nowy pomysł może przejść z fazy prototypu do produkcji.

  Innowacje firmy ISCAR nie ograniczają się tylko do nowych produktów do obróbki metali. Bardziej wydajne i ekonomiczne procedury i procesy produkcyjne są stale testowane, oceniane i wdrażane. Ulepszenia w komputeryzacji, przepływie danych, zapewnieniu jakości, bezpieczeństwie pracowników i ochronie środowiska są częścią filozofii firmy. ISCAR jest naprawdę firmą, w której innowacje nigdy się nie kończą.

  © ISCAR LTD. Manufacturer of Metalworking Tools (Iscar.com) All Rights Reserved